ثبت شرکت در لیتوانی اقامت لیتوانی ثبت شرکت اروپا ویزا شینگن ویزا شنگن اخذ اقامت اروپا لیتوانی اقامت ثبت شرکت لیتوانی مهاجرت لیتوانی اقامت لیتوانی مهاجرت به اروپا

اقامت اروپا – اقامت لیتوانی

اقامت اروپا - اقامت لیتوانی

اقامت اروپا – اقامت لیتوانی

اقامت اروپا - اقامت لیتوانی

ثبت شرکت در لیتوانی

اگر فقط قصد دارید ثبت شرکت در لیتوانی را انجام دهید این موسسه میتواند در کمترین زمان و هزینه امکان ثبت شرکت در لیتوانی را برای شما فراهم کند . همچنین با توجه به پیچیدگی قوانین شرکت های خارجی و مسائل مالیاتی این شرکت آمادگی دارد مشاوره لازم جهت مدیریت و اداره شرکت را به شما ارائه دهد . سعی نموده ایم تا با همکاری وکلا و کارشناسان کشور لیتوانی خدمات نسبتا کاملی را در زمینه ثبت شرکت در لیتوانی و اخذ اقامت لیتوانی به شما هموطنان گرامی ارائه دهیم

اگر اخذ اقامت دائم اروپا و مهاجرت به اروپا از راه لیتوانی ( اخذ اقامت لیتوانی از راه ثبت شرکت ) میباشید . نیاز به یک مشاور آگاه و مطمئن دارید . ما به شما اطمینان میدهیم که میتوانیم در همه مراحل ثبت شرکت در لیتوانی ، اخذ اقامت لیتوانی ، اخذ اقامت دائم لیتوانی ، مهاجرت به لیتوانی ، خدمات شرکت لیتوانی ، تمدید اقامت لیتوانی به شما مشاوره لازم را ارائه دهیم

در حقیقت با داشتن یک مشاور آگاه به مسائل و دارای تجربه مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با گروه کارشناسان و مشاوران اقامت لیتوانی ( اقامت اروپا ) تماس حاصل نمایید

تلفن : ۲۲۸۷۵۴۴۳-۰۲۱ ( شنبه الی چهارشنبه ساعات پاسخگویی ۱۰ الی ۱۴ )

تلفن مشاور : ۹۲۱۰۲۰۱-۰۹۳۰ ( ۱۰ الی ۲۰ روزهای غیر تعطیل )

 

ثبت شرکت در لیتوانی

  ثبت شرکت در جمهوری لیتوانی

– ثبت شرکت برای اتباع تمامی کشور‌ها فارغ از ملیت، مذهب و‌نژاد در لیتوانی بر اساس قوانین اساسی این کشور و اتحادیه اروپا آزاد است.

– ثبت شرکت در لیتوانی بین ۳-۵ روز کاری زمان می‌برد.

– بیشترین نوع ثبت شرکت در لیتوانی که برای اتباع خارجی نیز توصیه می‌شود، با نام شرکت با مسئولیت محدود –UAB- نامیده می‌شود.

– برای تمامی صاحبان شرکت پس از ثبت و گرفتن مجوزهای قانونی، افتتاح حساب در بانکهای معتبر، خرید ملک، خودرو امکان پذیر است.

– از سال ۲۰۱۰ میلادی و پس از تایید اتحادیه اروپا، قوانین ثبت شرکت در لیتوانی نسهیلاتی بیشتری را برای سرمایه گذاران خارجی با هدف کمک به افزایش سرمایه گذاری خارجی قائل شده است.

– بر اساس قوانین جدید، شرکت با «مسئولیت محدود» می‌تواند تنها بوسیله یک نفر سهامدار ثبت و شروع به کار کند که این شخص موسس و مدیر عامل خوانده می‌شود و می‌تواند در صورت عدم نیاز، کارمندی استخدام نکند، البته هر شرکت با مسئولیت محدود می‌تواند تا ۲۰۰ سهام دار داشته باشد.

– میزان سرمایه اولیه ثبت شرکت در حال حاضر به ده هزار لیتاس (معادل ۲۹۰۰ یورو) کاهش یافته است و از این رو، به طور متوسط روزانه تا ۷۰ شرکت در این کشور ثبت می‌شود، اگرچه روزانه تا ۲۰۰ شرکت نیز در لیتوانی ثبت شده است.

– بیشتر سرمایه گذاران کنونی در لیتوانی را بر اساس آمار موجود، اتباع روسیه، بلاروس، اوکراین، کشورهای آسیای میانه، کشورهای عربی خاورمیانه، کشورهای شرق آسیا و کشورهای آفریقایی تشکیل می‌دهند.

– بر اساس قوانین اصلاح شده جدید، صاحبان شرکت‌ها می‌توانند پس از ثبت درخواست حق شهروندی در لیتوانی و اتحادیه اروپا بدهند که پس از ۴- ۶ ماه پس از تحویل مدارک آنان به اداره مهاجرت، کارت اقامت یکساله اتحادیه اروپا برایشان صادر می‌شود که تا پنج سال تمدید و پس از آن امکان گرفتن کارت اقامت دائم و پاسپورت نیز پس از امتحان زبان لیتوانیایی می‌سر است.

– بر اساس عرف موجود در میان شرکتهای حقوقی هزینه کلیه خدمات ثبتی شرکت بین ۲۸۰۰ تا ۳۵۰۰ یورو متغیر است.

– در این هزینه‌ها خدمات ثبت شرکت، تنظیم اساسنامه، ترجمه مدارک حقوقی، مراجعه به مراکز اداری و دولتی توسط وکیل، افتتاح حساب بانکی برای صاحب شرکت، ثبت آدرس حقوقی شرکت به مدت یکسال، چاپ و تحویل مهر دولتی شرکت توسط وکیل، پرداخت و افتتاح پرونده‌های مالیاتی و خدمات اجتماعی و ارسال مدارک به موکل جهت اخذ ویزا گنجانده شده و هیچگونه هزینه اضافی گرفته نمی‌شود.

– اما نکته مهم این است که تمامی مراحل ثبت شرکت تنها با وکالتنامه معتبر به وکیل توسط درخواست کننده امکان پذیر است و نیازی به سفر شخص متقاضی کننده به لیتوانی در ابتدای کار نیست.

– همچنین معمولا سفارتخانه‌های لیتوانی برای صدور ویزای ورودی به کسانی که شرکت در این کشور ثبت کرده‌اند، مدارکی همچون سابقه فعالیت اقتصادی، گردش مالی بانکی در شش ماه گذشته، اهداف سفر و شروع فعالیت تجاری در این کشور را درخواست می‌کنند، البته اگر متقاضی کننده پیش‌تر ویزای شینگن گرفته باشد معمولا راحت‌تر ویزای ورودی برای آنان باز می‌شود اما در هر صورت دولت لیتوانی به دلیل نیاز به جذب سرمایه گذار به راحتی پس از اطمینان از وضعیت درخواست کننده به وی ویزا می‌دهد.

– بر اساس قانون اقامتی در اتحادیه اروپا و لیتوانی، کسی که شرکت و فعالیت تجاری مشخصی در لیتوانی داشته باشد می‌تواند پس از سفر به این کشور درخواست اقامت کند که معمولا پس از تحویل مدارک حداکثر تا شش ماه به وی کارت اقامت داده می‌شود.

– وکلای حقوقی معتبر در این کشور برای اخذ اقامت در لیتوانی پس از سپری شدن مراحل ثبت شرکت، معمولا در حدود شش هزار یورو از موکلین خود می‌گیرند، البته این وکلا تمامی مراحل و مصاحبه‌ها را با کمیسر اداره مهاجرت از پیش هماهنگ می‌کنند و شخص درخواست کننده در زمان حضور در اداره مهاجرت تنها مدارک را امضا می‌کند و سوال خاصی از وی پرسیده نمی‌شود.
 

خدمات گروه کارشناسان و مشاوران اخذ اقامت لیتوانی در کشور اروپایی شنگن

ما توانسته ایم با سالها تجربه و تخصص ما در زمینه ارائه خدمات اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا به هموطنان گرامی در زمینه اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا بهترین و سریعترین و کم هزینه ترین راه را به شما هموطنان عزیز ارائه دهیم . همچنین دفتر خدمات مشاوره ما در ایران بهترین مشاوره اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا را به شما ارائه خواهد داد . جهت رزرو وقت مشاوره حضوری با دفتر گروه کارشناسان و مشاوران اقامت لیتوانی اقامت اروپا به شماره 22875443-021 و یا تلفن 9210201-0930 تماس حاصل نمایید